Bref
Pasinerkite į Bref kūrimo istoriją
1968

1968: PIRMASIS WC VALIKLIS - GAIVIKLIS

Henkel įmonė pristatė Vokietijos rinkoje pirmą kūgio formos Henkel WC valiklį - gaiviklį, pakabinamą ant unitazo apvado. Šis WC valiklis - gaiviklis padarė revoliuciją higienos prekių rinkoje, kelias savaites užtikrindamas higienišką švarą ir gaivą kaskart nuleidus vandenį.

1975

Nuo 1975 iki 2000 metų: Tampa WC skirtų prekių ekspertu

Remdamasi daugybe tyrimų, atliekamų siekiant suprasti vartotojų poreikius unitazo higienos ir švaros srityje, Henkel įmonė išleido įvairias unitazo valymo priemones, tokias kaip WC valiklis, WC valomuosius kubelius, 2 dalių valiklius-gaiviklius, WC gelį ir WC tabletes.

2002

2002: Naujoviška dviguba technologija

Daugumai vartotojų ilgalaikis gaivus aromatas ir patikimas valomasis poveikis yra svarbiausi kriterijai, vertinant WC valymo priemones. Siekiant patenkinti tuos poreikius, anksčiau reikėjo dviejų priemonių: unitazo valiklio ir oro gaiviklio. 2002 metais Henkel įmonė išleido Bref Duo Aktiv: pirmą skystą oro gaiviklį su dviem atskiromis talpyklomis, kurios buvo skirtos unitazui valyti ir orui gaivinti.

2010

2010: Revoliucija - Power Aktiv rutuliukai

Henkel įvedė į rinką revoliucingą produktą - WC valiklį - gaiviklį Bref Power Aktiv! Ypač veiksmingas keturgubo poveikio junginys atlieka keturias funkcijas: valo putomis, apsaugo nuo kalkių nuosėdų, saugo nuo nešvarumų susidarymo ir užtikrina nepaprastą gaivą! Vartotojai visame pasaulyje taip pat vertina jį dėl estetiškos išvaizdos, patogumo naudojant ir gaivaus bei ryškaus kvapo. Nuo įvedimo į rinką 2010 metais Henkel įmonė pagamino daugiau kaip 1.000.000 šio produkto pakuočių, kurios buvo išplatintos daugiau kaip 50 pasaulio šalių.

2012

2012: Blue Aktiv rutuliukų įvedimas į rinką

Bref Blue Aktiv vizualiai palaiko unitazo švarą ir suteikia gaivą kaskart nuleidus vandenį. Kaip? Jums nuleidus vandenį, Blue Aktiv laikiklis užlaiko vandenį, praturtina jį veikliosiomis medžiagomis bei išleidžia jas vandens nuleidimo pabaigoje. Jo veikimą įrodo mėlynas vanduo, kurio sudėtyje yra veikliosios medžiagos, liekančios Jūsų unitaze ir užtikrinančios tobulą švarą ir gaivą kaskart nuleidus vandenį!

2012

2012: Balls Dream Band grupė

Bref WC surengė sėkmingą išpopuliarėjusią kampaniją, subūrusi Balls Dream Band grupę: keturi seksualūs vaikinai, kiekvienas iš kurių pristatė vieną iš keturių Bref Power Aktiv formulės privalumų. Dimitri demonstravo blizgesį, Marcellus - galingumą, Marcus - nepaprastą gaivą, o Alejandro - apsaugą. Kampanija buvo pradėta pasauliniu mastu, ir nuo to laiko vaizdo įrašai, kuriuose parodoma, kad su Bref tualeto valymo problemos išnyksta, buvo peržiūrėti daugiau kaip 20 milijonų kartų!

2013

2013: 6x Bref Power Gel įvedimas į rinką

Bref WC įvedė į rinką priemonę, sukurtą pagal galingą valymo junginį - WC valiklių Bref 6x Effect Power-Gel liniją. Šios linijos produktai efektyviai šalina didžiausias unitazo valymo problemas, tokias kaip rūdis, nešvarumus, šlapimo dėmes, nemalonius kvapus ir kalkių nuosėdas, todėl unitazas tampa higieniškai švarus ir gaiviai kvepiantis be didelių pastangų!

2014

2014: Valomieji kubeliai Bref In-Tank pakyla į naują lygį

Dabar valomieji kubeliai Bref In-Tank apjungia higienišką švarą ir mėlyną gaivinantį poveikį viename produkte. Jie užtikrina Jūsų unitazo švarą ir gaivą, apsaugo nuo kalkių nuosėdų ir nešvarumų, užtikrina higienišką gaivą iki 800 vandens nuleidimų ir suteikia nuleidžiamam vandeniui gaivų mėlyną atspalvį.

2015

2015: Ištrūkime į egzotiškas vietas

Bref WC išleido Bref Power Aktiv Escapes priemonių liniją. Dėl jų spalvingų rutuliukų ir egzotiškų aromatų, kaskart nuleisdami vandenį, pasijusite atsidūrę egzotiškoje vietoje!

2016

2016: Bref Power Aktiv Fragrance Boost

Naujovė - WC valikliai - gaivikliai Bref: Dabar Bref Power Aktiv Fragrance Boost turi stipraus aromato užpildą, kurio sudėtyje yra 40% daugiau kvapiųjų medžiagų palyginti su išoriniu apvalkalu, todėl jis užtikrina nepaprastą gaivą kaskart nuleidus vandenį! Naujos sistemos dėka, naudojant Bref Power Aktiv Fragrance Boost, skleidžiamas aromatas išlieka ypač intensyvus viso produkto naudojimo metu. Todėl Jūsų unitazas kvepės gaiva kaskart nuleidus vandenį.