Bref

DUK

Kodėl turėčiau naudoti ant apvado pakabinamą WC valiklį - gaiviklį?

Ant apvado pakabinamas WC valiklis - gaiviklis naudojamas siekiant užtikrinti švarą ir gaivą tualete.
Jis padeda išvengti kalkių nuosėdų susidarymo unitaze, valo nešvarumus ir suteikia Jūsų tualetui ir vonios kambariui malonų kvapą dėl veikliųjų medžiagų, išskiriamų kaskart nuleidus vandenį.
Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, papildomai naudokite WC valiklį Bref. Palikite jį 15 minučių suveikti.
Jei norite, kad Jūsų unitazas nuolat būtų švarus ir gaiviai kvepiantis, naudokite WC blokelius Bref laikotarpiais tarp generalinių valymų.

Kuo skiriasi Power Aktiv ir Duo Aktiv? Kuo skiriasi ant apvado pakabinami WC valikliai - gaivikliai su kietu ir skystu užpildu?

Power Aktiv yra WC valiklis - gaiviklis su kietu užpildu. Dėl unikalaus keturgubo poveikio junginio Bref Power Aktiv valo unitazą putomis, apsaugo jį nuo kalkių nuosėdų ir nešvarumų bei suteikia nepaprastą gaivą.
Tiesiog įdėkite produktą į klozetą taip, kad ant jo patektų nuleidžiamo vandens srovė, ir mėgaukitės unitazo gaiva ir švara kaskart nuleidę vandenį!

Duo Aktiv yra WC valiklis - gaiviklis su skystu užpildu. Dvi Bref Duo Aktiv talpyklos apjungia unitazo valiklio ir gaiviklio poveikį viename produkte. Mėlynojoje talpykloje yra valiklis, kuri šalina kalkių nuosėdas ir nešvarumus, o dešinėje esančioje talpykloje - malonų aromatą skleidžiančios kvapiosios medžiagos, kurios suteikia gaivą Jūsų unitazui kaskart nuleidus vandenį. Naudodami Duo Aktiv, Jūs galėsite mėgautis gaivos ir aromato audra kaskart nuleidę vandenį!

Koks yra Bref Power Aktiv Fragrance Boost priemonės intensyvaus aromato poveikis?

Bref Power Aktiv Fragrance Boost priemonė pagaminta pagal unikalią Bref technologiją. Šis produktas turi vidaus užpildą, kurio sudėtyje yra 40% daugiau kvapiųjų medžiagų palyginti su išoriniu apvalkalu. Dėl naujos sistemos, naudojant Bref Power Aktiv Fragrance Boost, skleidžiamas aromatas išlieka ypač intensyvus viso produkto naudojimo metu. Todėl Jūsų unitazas kvepės gaiva kaskart nuleidus vandenį.

Kiek laiko veikia Bref Power Aktiv, Blue Aktiv ir Duo Aktiv?

Vidutiniškai visi šie produktai naudojami iki 250 vandens nuleidimų, kas sudaro 4 savaites. Be abejo, Bref WC valiklio - gaiviklio naudojimo laikas priklauso nuo unitazo tipo ir gali skirtis priklausomai nuo vandens slėgio, vandens srovės stiprumo ir naudojimosi unitazu dažnumo.

Kodėl produkto rutuliukai susinaudoja netolygiai?

Rutuliukai gali susinaudoti netolygiai dėl vandens srovės tipo ir netinkamo produkto išdėstymo unitaze.
Visada įsitikinkite, kad WC valiklis - gaiviklis pakabintas kiek įmanoma vertikaliau ir pritaikytas prie nuleidžiamo vandens srovės.

Kaip galima išvengti mėlynų dryžių susidarymo mano unitaze, naudojant Blue Aktiv?

Visada įsitikinkite, kad WC valiklis - gaiviklis pakabintas kiek įmanoma vertikaliau ir pritaikytas prie nuleidžiamo vandens srovės.

Ką galiu padaryti jei, naudojant Bref Blue, po vandens nuleidimo lieka mėlyni taškeliai?

Šiuos mėlynus taškelius galite tiesiog nuplauti švariu vandeniu. Jei mėlynos dėmės visiškai išdžiūvo, jas galima pašalinti metalo valymo priemone, tokia kaip Sidol Metal.

Kodėl svarbu valyti po unitazo apvadu?

Unitaze nuleidžiamo vandens sudėtyje paprastai yra įvairių mineralų dalelių, tokių kaip kalcis, geležis, magnis ir kalkės. Garuojant vandeniui, šios dalelės lieka ir prikimba prie paviršiaus. Šių mineralinių nuosėdų, taip pat vadinamų bioplėvele, sudėtyje yra tūkstančiai mikrobų ir bakterijų.
Didžioji nuleidžiamo vandens dalis patenka po Jūsų unitazo apvadu. Tokiomis drėgmės sąlygomis bioplėvelė gali lengvai daugintis ir plisti į kitas vietas. Todėl labai svarbu reguliariai ir kruopščiai valyti unitazą.
Bref valiklių junginys padeda jas įveikti, užtikrindamas Jūsų unitazo švarą ir gaivą. Juos lengva naudoti, o jų ergonomiškas dizainas padeda idealiai pritaikyti juos po apvadu.

Ką faktiškai reiškia nešvarumai žemiau vandens lygio?

Nešvarumai žemiau vandens lygio reiškia nešvarumus, susikaupusius unitaze ir U-formos unitazo apačioje.
Mikrobų ir bakterijų kolonijos vadinamos bioplėvele. Ši bioplėvelė gali lengvai plisti ir užkrėsti kitas vietas. Todėl labai svarbu reguliariai valyti unitazą.
Naudokite WC valiklį Bref unitazo valymui vieną kartą per savaitę. Palikite jį 15 minučių suveikti, tuomet nuleiskite vandenį.
Jei norite, kad Jūsų unitazas nuolat būtų švarus ir gaiviai kvepiantis, tuomet naudokite WC valiklius - gaiviklius Bref laikotarpiais tarp generalinių valymų.

Kuriam laikui turėčiau palikti WC valiklį Bref, kad jis suveiktų?

Reguliariai unitazo priežiūrai ir sanitariniams tikslams naudokite Bref WC valiklį, palikdami jį 15 minučių suveikti. Įsisenėjusių nešvarumų šalinimo arba generalinio valymo atveju palikite Bref 6x Effect nakčiai.
Norėdami išvengti pakartotinio nešvarumų susidarymo ir palaikyti unitazo gaivą, naudokite Bref Power Aktiv laikotarpiais tarp generalinių valymų!

Ar galima naudoti Bref produktą be pirštinių? Kokių atsargumo priemonių imtis priemonei patekus ant odos?

Rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines. Priemonei patekus ant odos, nuplauti ją švariu vandeniu, o užterštus drabužius išskalbti prieš vėl juos apsivelkant. Taip pat rekomenduojama naudoti WC valiklį Bref gerai vėdinamose patalpose, pvz. su atidarytu langu.

Kuo skiriasi Bref valiklių junginiai?

Bref junginys su vandenilio chloridu yra veiksmingas palaikant higienišką švarą, kadangi jis yra specialiai sukurtas naudoti labai kietame vandenyje.

Bref junginys su skruzdžių rūgštimi yra veiksmingas šalinant kalkių nuosėdas ir nešvarumus. Be to, junginyje panaudota technologija, kuri padeda išvengti kalkių nuosėdų ir nešvarumų susidarymo bei užtikrina ilgalaikę unitazo švarą.

Abu Bref junginiai su vandenilio chloridu ir skruzdžių rūgštimi naikina 99,9% bakterijų.

Ar WC valiklio junginys pavojingas mano sveikatai?

Teisingai naudojant WC valiklį, kaip nurodyta ant buteliuko esančioje instrukcijoje, tiesioginės rizikos sveikatai nėra.
Priemonei patekus ant ODOS arba PLAUKŲ: nuplauti odą vandeniu/po dušu. Užterštus drabužius išskalbti prieš vėl juos apsivelkant.
Priemonei patekus į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu.
PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo.

Ar Bref produkcija yra ekologiška?

WC valikliai - gaivikliai Bref supakuoti į kartoninę ir plastikinę tarą, kuri pagaminta iš 80% perdirbtos medžiagos.
Bref WC valiklių buteliukai pagaminti iš poliolefino plastiko, kurį galima pakartotinai panaudoti, surinkus pagal atitinkamai parengtą sistemą.